Ersa ğ Temizlik ürünleri ücretsiz üyelik!

      Yorum yok Ersa ğ Temizlik ürünleri ücretsiz üyelik!

Reklamlar

Ersağ Yeni Nesil Temizlik ve Kozmetik Ürünlerine nasıl üye olacağım? Ücretsiz üyelik paneli sayfası ve sponsor numarası ve sırası ile detaylar..

Ersağ Üyelik Ersağ Network Marketing Sistemi online üyeliği nasıl yapılır?

Ersağ Network Marketing Sistemi Online Üyelik Formu Bilgileri

Öncelikle Ersağ’ın resmi sitesi olan www.ersag.com.tr‘ye giriyorsunuz.

1 Adım – Sayfanın sağ üst köşesinde ’’ben yeni üyeyim’’ butonundan giriş yapınız.

2 Adım – Açılan sayfadaki ön bilgilendirme formunu okuduktan sonra ‘’devam’’ butonuna basınız.

3 Adım – Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini istenmektedir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri sponsor no doldurmanız gerekir. Ersağ Üyelik sistemiyle çalıştığı için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. Direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir.

Sponsor numarasını bilmeyen veya sponsor numarası olmayanlar bu konuda detaylı bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Yardım için Ersağ üyelik, yardım, Ersağ üyelik formu sponsor temsilciarayabilirsiniz. Sponsorlar size işimizi tanıtır, ürünler hakkında bilmek istediklerinizi anlatır, sitemin nasıl işlediği konusunda yardım eder soru ve sorunlarınızda size yardımcı olacak olan kişilerdir.

4 Adım – Üyelik formundaki Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve BÜYÜK harfle doldurunuz.

5 AdımTC kimlik numarası doğrulama sistemi mevcut olduğu için T.C kimlik numaranızı yanlış yazmanız yada daha önce kullanılan bir numarayı yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmez!

6 Adım – Yurt dışından üye olacak kişilerde TC kimlik numarası olmayanlar bulunduğu ülkenin vatandaşlık numarası ya da pasaport numarasından biri muhakkak verilmelidir. Para birimi euro ve ülke seçeneğini eksizsiz doldurması gereklidir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar doğacaktır.

7 AdımDoğum tarihi bilgisi doğum günlerinizde süpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bilgidir.

8 Adım – Parola bilgilerini doldurunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalıcı rakam yada harflerden oluşturabilirsiniz. Unutmamak için bir yere yazınız!Ersağ Network Marketing Sistemi Online Üyelik Formu Bilgileri

9 AdımBulunduğunuz ili / şehri mutlaka seçmeniz gereklidir.

10 Adım – Telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir.
Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon numarası bilgilerini yazarken başa sıfır ‘’0’’ yazmadan ve aralarda boşluk bırakmadan 10 haneli rakamı yazmanız gerekmektedir.

11 Adım – Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Devam‘’ butonuna basınız.

12 Adım – Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Verdiğiniz cep telefonuna üye numaranız mesaj olarak gelecektir.

13 Adım – Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve belirlediğiniz parolayla sisteme giriş yapabilirsiniz. İsterseniz hemen alışverişe başlayabilirsiniz. “Ersağ Ailesine Hoş Geldiniz…”

Dünyanın neresinde olursanız olun network marketing sistemi ile çalıştığımız için bulunduğunuz ilden veya ülkeden siparişlerinizi kendiniz online olarak verebilirsiniz. Türkiye için bulunduğu ilden bir sponsorora üye olmak isteyenler lütfen Ersağ üyelik, yardım, Ersağ üyelik formu sponsor temsilci numaralı telefonu arayarak bilgi alsınlar, veya çağrı atın biz sizi arayalım.. Yada mail adresinden www.ersagurunleriuyelik.com bize ulaşabilirsiniz.

Ersağ Üyelik avantajları var mı varsa nelerdir?

Ersağ, günümüz dünyasının kirlenmiş yeryüzünde, daha doğal ve yaşam biçimi sunan ürünleriyle hem sizin hem de geleceğinizin umudu çocuklarınız açısından oldukça büyük faydalar sağlamaktadır. Temizlik ürünlerini doğal bitkiler kullanarak herhangi bir zararlı madde kullanmadan evinizde, işyerinizde daha temiz ve hijyen bir ortam oluşturmanızda yardımcı olur.

Ersağ Bitkisel temizlik ürünleri girişimcilere %100 yerli sermaye ile çalışma fırsatı verir. Ersağ’da çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Ersağ sizlere sıfır sermaye, sıfır risk ve ücretsiz üyelik ile kendi işinizi kurma fırsatı sunar.

Üye olmakla indirimli ürün alma ve sponsorluk hakkı kazanırsınız. Üyelerden üyelik aidatı yada üyelik için herhangi bir ücret alınmaz. İstediğiniz zaman alışveriş yaparsınız diğer firmalar gibi kota zorunluluğu yoktur. Üyeliğiniz ölmez.

ERSAĞ TÜRK MALIMI derseniz evet Türk Malı olup, bitkisel ürünlerden üretilmektedir. Üretmiş olduğu ürünlerde insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Sizin ve sevdikleriniz sağlığı için Ersağ kullanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir