Ersağ 2013 Büyük Seminer Tarihi

      Yorum yok Ersağ 2013 Büyük Seminer Tarihi

Reklamlar

2013 Büyük Seminer Tarihi Ne Zaman?

Aralık ayındaki yaptığımız 12. Büyük seminerimizde de görüldüğü gibi yoğunluk sebebiyle ekibimizi ağırlayabilecek büyük kapasitede otel bulma zorluğundan dolayı her yıl Mayıs ve Aralık aylarında yaptığımız seminerlerimizin tarihi değişmiştir.

7. yaş günümüzüde kutlayacağımız 13. Büyük Seminerimiz 12 – 13 – 14 Nisan 2013 tarihinde Antalya’da yapılacak.

Bir sonraki büyük seminer tarihimizde Kasım Ayına alınmıştır. (Nisan ve Kasım)

3. Büyük Seminerimiz ve 7. Kuruluş Günümüzü 12, 13 ve 14 Nisan 2013 tarihlerinde; 14. Büyük Seminerimizi ise 2013 Yılı Kasım ayının ilk haftası gerçekleştirilecektir.

Nisan ayındaki 13. Büyük Seminerimiz ve 7. Yaş Günümüzünde kutlanacağı seminerimizde Cuma günü öğleden sonra Gemi turumuz olacak ve bu turda daha sonra detaylarını açıklayacağımız farklı aktivitelerimiz yapılacaktır.

Cumartesi ve Pazar günkü programlar için Ersağ da Gelenekselleşen aktivitelerimizin yanı sıra süpriz aktivitelerde yer alacak olan büyük seminerimize 18 yaşın altındaki çocuklar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Toplantımızın bir iş toplantısı olduğu unutulmamalıdır.

13. Büyük seminerimiz için Çekiliş Kuponu kampanyası yapılacaktır.

Kampanya Şartları Nedir?
3 ay üst üste (Ocak – Şubat – Mart aylarında) öncüleri hariç, 50 puan yapana 1 çekiliş kuponu hakkı verilecektir.

Ocak – Şubat ve Mart ayları toplamı 150 puan olana değil her ay 50 şer puan yapana çekiliş kuponu verilecektir.

Ancak sadece kampanyanın son iki ayı yada son ayında üye olmuş kişilere de toplamda 150 puanı yapması dahilinde çekiliş kuponu hakkı verilecektir.

13. Büyük seminerimizde Son Üç ayın (Ocak, Şubat, Mart ayları) ilk üçüne; 1.ye 17′ Laptop 2.ye ve 3. ye Tektaş Yüzük hediyelerimiz olacaktır.

Çekilişteki sunulacak olan çok özel hediyelerimiz ilerleyen tarihte bildirilecektir.

Ersağ üye olmak istiyorum Ersağ ailesine katılmak ve temsilci üye olmak için aşağıdaki üyelik başvurusu formuna tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir