Ersağ üyelik işlemlerinizi sitemiz üzerinden linkle Ersağ resmi sitesinde online başvuru yaparak güvenli ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz..
Ek iş fırsatı! Ersağ üyelik başvurusu yaparak müşteri danışmanı olabilirsin. Ücretsiz kayıt ol kendini göster para kazan!
Anasayfa Ersağ Üye Ol


100 TL'lik ürüne, 1 Adet Ürünü Hediye Alabilirsin,
150 TL'lik ürüne, 3 Adet Ürünü Hediye Alabilirsin..
100 Liralık Ürün Alımında Kargo Bedava!

Ersağ üyeliği nasıl olacak? Yardım

Ersağ Bitkisel Temizlik ve Kozmetik Ürünleri ile ek gelir iş fırsatının üyeliği nasıl olacak? Ücretsiz üyelik paneli sayfası İşte sırası ile detayları burada..Ersağ Network Marketing Sistemi Online Üyelik Formu Bilgileri

1- Sayfanın sağ üst köşesinde ’’ben yeni üyeyim’’ butonundan giriş yapınız.

2- Açılan sayfadaki ön bilgilendirme formunu okuyup ‘’devam’’ butonuna basınız.

3- Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri sponsor no doldurmanız gerekir.

Üyelik sistemiyle çalıştığımız için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. Direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir.

Sistemimizde sizi işimize davet eden, işimizi tanıtan, anlatan, bilgilendiren kişiye sponsor denir.

Sponsor numarasını bilmeyen ve bu konuda detaylı bilgi edinmek için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Sponsor Bilgileri  Ersağ üyeliği nasıl olacak? Detaylar ve yardım Ersağ üyelik formu sayfası sponsor temsilcisi

4- Kişisel bilgileri eksiksiz ve BÜYÜK harfle doldurmanız gerekir.

5- TC kimlik numarası doğrulama sistemi mevcut olduğu için yanlış yazmanız yada daha önce kullanılan bir numarayı yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmeyecektir.

6- Yurt dışından üye kaydı yapan kişilerde TC kimlik numarası olmayanlar için bu bilgiyi doldurmaları zorunlu değildir. Para birimi euro ve ülke seçeneğini eksizsiz doldurması gereklidir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar doğacaktır.

7- Doğum tarihi bilgisi doğum günlerinizde süpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bilgidir.

8- Parola bilgilerini doldurunuz.üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalıcı rakam yada harflerden oluşturabilirsiniz. Unutmamak için bir yere yazınız!

9- Bulunduğunuz ili / şehri mutlaka seçmeniz gereklidir.

10- Telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir.

Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon numarası bilgilerini yazarken başa ‘’0’’ yazmadan ve aralarda boşluk bırakmadan 10 haneli rakamı yazmanız gerekmektedir.

11- Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Devam‘’ butonuna basınız.

12- Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Verdiğiniz cep telefonuna üye numaranız mesaj olarak gelecektir.

13- Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve belirlediğiniz parolayla sisteme giriş yapabilirsiniz. “Ersağ Ailesine Hoş Geldiniz…”

İhtiyacınız olan bitkisel içerikli Ersağ temizlik ve kozmetik ürünlerini alış fiyatından online siparişle indirimli alabilir, 5 te 5 hediyeler ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz. Üyelik kaydı ücretsizdir!

ücretsiz online uyelik

 Paylaş!  Bu sayfadaki içerik veya yazılı bilgiler; işinize yaradıysa, beğendiyseniz ve doğruluğuna inanıyorsanız başkalarına da tavsiye ediniz, lütfen paylaşınız!


Ersağ temizlik ürünlerine nasıl üye olunur? Ersağa nasıl üye olurum?Ersağ ürünleri hakkındaki yorumunuz veya sorunuz varsa yazınız..

Sende Hayatını Değiştir!
Gerçekleşmesi zaman alacak diye hayalinizden vazgeçmeyin, zaman nasıl olsa geçecektir..