Ersağ 2016 Ürün Kataloğu

Türkmalı Ersağ Kazandırıyor.. Ersağ Ürünleri 2016 Kataloğu İncele Ersağ Temizlik, Kozmetik, Gıda Ürünleri 2016 Online Kataloğu 

Ersağ Ürünleri 2016 Kataloğundan; 100 TL’lik ürün siparişinizde 1 adet kampanya ürünü bedavadır. 150 TL’lik ürün siparişinizde 3 adet kampanya ürünü bedavadır.

ersağ üye ol, ersağ üyelik, ersağ üyelik başvurusu, ersağ katalog 2016 ürünleri hepsi burada Ayrıca her ay belirli dönemlerde neya özel günlerde 150 TL’lik alışverişe 4 veya 5 hediyeli ürün promosyonlu kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir. Açılan sayfada ilk olarak sponsor 561632 no bilgisini doldurmanız gerekir. Üyelik sistemiyle çalıştığımız için herkes birbirine bağlı olarak çalışır.

Türkiye, Avrupa, ve Kıbrıs’tan üyelik yapabilirsiniz.. Ersağ online üyelik formu Tıkla üye ol..

[huge_it_gallery id=”5″]

Türkmalı “Ersağ Temizlik, Kozmetik, Gıda Takviye Ürünleri” Şirketi, Denizli’de kurulmuş olan yerli bir firmadır. Ersağ ürünlerinde fosfat yoktur, ürün sertifikaları tamdır. Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

Ersağ firmasının tüm ürünlerinde bitkisel içerikli ürünler kullanılmaktadır. Ersağ, çevre dostu ve insan sağlığına dost ürünler üretmektedir. Ersağ networking marketing sistemine üye olarak hem sağlık hem de varlık kazanabilirsiniz.

Ersağ üyelik avantajı ile yapacağınız her siparişte bu ürünleri indirimli üye alış fiyatlarından satın alabilirsiniz. Kariyer sistemi ise kayıt olur olmaz %10 üyelikten başlarsınız.. ve %15, %21, %27, %33 kadar yükselirsiniz. Siparişlerde kota sınırı ve her ay ürün alma zorunluluğu kesinlikle yoktur. 100 lira üzeri alışverişlerde kargo bedavadır.

Ek İş İle Para Hanımlara Evde İş İmkanı, Ek Gelir Ek İş Fırsatı, Para Kazanma Yolları, Ersağ Üye Ol Kazan, Ersağ Üyelik Avantajları Nedir? rsağ Üyelik Başvurusu, Ersağ Üyelik Formu, Ersağ Üyelik Sistemi. Ersağ Promosyon Ürünleri, Ersağ Temizlik Ürünleri, Network Marketing Ersağ Temsilcisi Yeni Üye Ol