Reklamlar

Ersağ online sipariş verme

online uyelik

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle sipariş verebilmek, ürünleri görebilmek için Ersağ’da üye kaydınızın olması lazım yani sponsor olmanız lazım. Eğer sponsorsanız size verilen üye numaranız ve kaydolurken verdiğiniz şifre ile Ersağ’ın resmi sitesi olan www.ersag.com.tr den üye girişi yapmanız gereklidir.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.

Sipariş Nasıl Verilir?
1) www.ersag.com.tr adresine girdikten sonra sayfanın sağ üst köşesindeki üye girişi butonunu tıklayınız.

2) Çıkan ekrana üye numaranızı ve şifre bilgilerinizi girip, giriş yap butonuna tıklayınız.

3) Burası sizin Ersağ ürünlerini satın alabileceğiniz alışverişlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz panelinizdir. Sol tarafta bulunan menünün 2. sırasında yer alan ‘‘Sipariş Ver’ ’butonunu tıklayınız. Ön bilgilendirme Formunu okuduktan sonra Devam tuşuna basınız.

4) Açılan ürün listesinden istediğiniz ürünlerin karşısındaki kutucuklara adet yazarak seçebilirsiniz. (Örneğin Özel Yağ Çözden iki adet istiyorsanız 2 yazın)

5) İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra ’’Sepete Ekle’’ butonuna tıklayınız.

6) Daha sonra sol tarafta bulunan menüden SATIN AL’a tıklayınız.

7) 100 tl siparişiniz için 1 promosyon, 150 tl siparişiniz için 3 promosyon ürün seçebileceğiniz ekran karşınıza gelecektir. Siparişinizin tutarına göre promosyonlarınızı seçiniz.

8) Alışveriş sepetinizin en altında sağ tarafta yer alan ’’satın al’’ seçeneğini tıklayınız.

9) Eğer ürünlerinizin adedin de değişiklik yapmak istiyorsanız, ürünlerinizin karşısındaki kutucuğa olmasını istediğiniz adeti yazarak ’’sepeti güncelle’’ seçeneğini tıklayınız.

10) Adres eklemek ya da güncellemek istiyorsanız adres ekle seçeneğini tıklayınız. Adresiniz aynı kalacaksa Devam tuşuna tıklayın. İlk kez yani yeni üye iseniz adresinizi eklemeniz gerekir.

11) Bundan sonraki adım Ödeme Yoludur. 4 farklı ödeme seçeneğimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlar; Nakit Havale,Kredi Kartı, Posta Çeki olarak karşınıza çıkar.

12) Kredi kartı ile ödemeyi seçerseniz, dilediğiniz banka seçeneğini işaretleyip (Anadolubank,Garanti Bankası, Akbank İş Bankası), satış işleminin gerçekleşmesi için gerekli yasal koşulları okuyup ’’kabul ediyorum’’ butonuna basınız.

13) Kredi kartı ile ödeme sayfasına ulaşınca bu sayfadaki tüm bilgileri doldurup ’’öde’’ butonuna basınız. Kredi kartı ödeme şekillerinde tek çekim ve taksit imkanları bulunmaktadır.

14) Çıkan banka ekranına 3D secure güvenlik uygulaması için cep telefonunuza gelen mesajla birlikte istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

15) Siparişiniz sisteme alınması için kabul ediyorum seçeneğini tıklayınız.

Posta Çeki Havale ile ödeme seçeneğini seçtiğiniz takdirde siparişinizi tamamladıktan sonra Posta Çeki Havale Numarası olan 6301415 numaralı hesaba ödeme yapılması gerekir. Ersağ ödemeyi hesapta gördüğü anda kargonuzu hazırlar.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri kaydolarak alışverişinizi daha kolay ve hızlı yapabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik
Reklamlar