Ersağ üye olmak istiyorum!

 • 41
  Shares

“Ek Gelir Ek İş Ersağ İş Fırsatı!” ve üyelik hakkında detaylı bilgiler burada!

Ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar hemen hemen herkes evden veya iş yerinden para kazanabilir. Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler… Ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak ek iş yapmak isteyenler. İster işinize ek olarak isterse asıl iş olarak çalışma saatini, gelirinizi kendiniz belirleyin. Ersağ’a üye ol hem sağlık hem de varlık kazanın. “Ersağ üye olmak istiyorum” diyorsanız resme tıklayıp 1 dakikada üyelik kaydınızı başlatabilirsiniz. Daha fazla detay için bu sayfanın tamamını okuyunuz…

ersağ üye olmak istiyorum, ersağ üyelik formu, ersağ üyelik başvurusu, ersağ ücretsiz üyelik, ersağ fiyatları, ersağ üye kaydı

Ersağ üyesi olmak istiyorum” diyorsanız aşağıdaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okuyun.

Ersağ Üyelik Formu Başvuru İçin Tıklayınız

Ersağ Network Marketing Sistemi Online Üyelik Formu Bilgileri Yanlışlık yapmamak için okuyunuz!

Öncelikle Ersağ’ın resmi sitesi olan www.ersag.com.tr’ye giriyorsunuz. Resmi Üyelik Sayfası Görünümünü Kontrol Ediniz!

1 Adım – Sayfanın sağ üst köşesinde ’’ben yeni üyeyim’’ butonundan giriş yapınız.

2 Adım – Açılan sayfadaki ön bilgilendirme formunu okuduktan sonra ‘’devam’’ butonuna basınız.

3 Adım – Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini istenmektedir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri sponsor no doldurmanız gerekir. Ersağ Üyelik sistemiyle çalıştığı için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. Direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir.

Sponsor numarasını bilmeyen veya sponsor numarası olmayanlar bu konuda detaylı bilgi edinmek isteyenler iletişimden bize ulaşabilirler. Sponsorlar size işimizi tanıtır, ürünler hakkında bilmek istediklerinizi anlatır, sitemin nasıl işlediği konusunda yardım eder soru ve sorunlarınızda size yardımcı olacak kişilerdir.

4 Adım – Üyelik formundaki Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve BÜYÜK harfle doldurunuz.

5 Adım – Sistem TC kimlik numarası doğrulama sistemi ile çalıştığından T.C kimlik numaranızı yanlış yazmanız yada daha önce kullanılan bir numarayı yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmez!

Dikkat! Yurtdışından üye olurken TC kimlik numarası yok ise, bulunduğunuz ülkenin vatandaşlık numarası ya da pasaport numarasından biri muhakkak verilmelidir.

Çünkü sistem kimlik doğrulama ile çalışmaktadır. Yoksa üye kaydınız başarısız olur. Para birimi euro ve ülke seçeneğini eksizsiz doldurması gereklidir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar doğacaktır.

6 Adım – Doğum tarihi bilgisi doğum günlerinizde süpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bilgidir. Daha sonra da medeni halinizi ve mesleğinizi yazınız.

7 Adım – Parola bilgilerini doldurunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalıcı rakam yada harflerden oluşturabilirsiniz. Unutmamak için bir yere yazınız!

Güvenlik Kodunuda yazdıktan sonra bir sonraki adım geçiniz.

8 Adım – Bulunduğunuz ili / şehri mutlaka seçmeniz gereklidir.

9 Adım – Telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon no numarası bilgilerini yazarken başına sıfır ‘’0’’ yazmadan bu şekilde >>  5XX1234567 ve aralarda boşluk bırakmadan yazmanız gerekmektedir.

10 Adım – Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Devam‘’ butonuna basınız.

11 Adım – Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Üyelik formunda vermiş olduğunuz telefon numaranıza üyelik numaranız gelecektir.

Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve üyelik formunda belirlediğiniz parola ile sisteme giriş yapabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

DİKKAT: Yurtdışından üye olan vatandaşlarımızın üye kaydını yaptıktan sonra ÜYE NUMARASI almak için Almanya büromuzu ya da Türkiye de ki şirketimizin Avrupa Sorumlusunu aramalıdırlar. Üye numarasını almak için bu şarttır.

Üyelik ve sponsorluk için; aşağıdaki “Kayıt ol” linkinden üye ve temsilci olabilirsiniz. TC Kimlik Numarası Vermek;

Ersağ Resmi Üyelik Sayfası Şartları Kontrol Ediniz!

Ersağ Üyelik Girişi – Ersağ Üyelik Formu – http://www.ersag.com.tr/uyelik

Neden Ersağ ve Üyelik Avantajları?
Ersağ sizlere sıfır sermaye, sıfır risk ve ücretsiz üyelik ile kendi işinizi kurma fırsatı sunar. Ersağ’a üye olmakla indirimli ürün alma ve sponsorluk yapma hakkı kazanırsınız. Ersağ şirketinde; üyelerden üyelik aidatı yada üyelik için herhangi bir ücret alınmaz. Ersağ’a üye olduktan sonra üyeliğiniz ömür boyu devam eder. Ersağ’da bulunduğunuz kariyerden düşme söz konusu değildir. Sizi zora sokacak herhangi bir kota yoktur. İstediğiniz zaman alışveriş yaparsınız.

Ersağ’da çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. Elde edeceğiniz kazancı ve kariyeri miras bırakma hakkına sahip olursunuz.  Ersağ  Bitkisel ürünleri ile yerli %100 TÜRK MALI dır. Milli Sermayemizdir. Konsantre ürünleri ile ekonomiktir. Ersağ “üretici” bir firmadır. Üretici firma olmasının avantajlarını sistemine yansıttığı için Network Marketing Sisteminde kazancı yüksektir.

Ersağ ürünlerinde doğaya ve insana zararlı FOSFAT, Optik Beyazlatıcı, Klor Amonyak vs. yoktur. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Ekolojik dengeyi korur, doğal formülüyle yaşadığınız ortamı temizlemekle kalmaz, sağlıklı ve güvenli bir temizlik imkanı sağlar. Sizin ve sevdikleriniz sağlığı için ERSAĞ kullanın.

ERSAĞ Şirketimiz;
Her 100 tl lik siparişe 1 hediye,
150 tllik siparişe 3 hediye,
ay içerisinde bir kez 150 tllik siparişe 5 hediye,
özel günlerde ve kandillerde 1 süpriz hediye ,
doğum günlerinde 1 süpriz hediye promosyon verir.

“Adım atmadan önce çok fazla düşünen insanlar yaşamlarını tek ayak üzerinde geçirirler.”

8 comments on “Ersağ üye olmak istiyorum!

 1. Emine

  İyi günler. Firmanızı yeni keşfettim. Bazı ürünleri satın almak istiyorum. Ama üyelik koşullarını okuduğumda bunu ticari olarak iş yapacaksam üye olmam gerektiği lanse edilmiş. Ben ne ekip ne de marketing olarak bu işi yapmak istiyorum. Sadece bir aracı olmadan kendi ürünümü kendim almak istiyorum. Yine de üyelik almam sorun olur mu?

  Reply
  1. admin Post author

   Nursen hanım merhaba
   Ersağ Yüz Yıkama Jeli satış fiyatı 30.50 krş tur. Kargo ücreti ise 11 ila 12 lira civarında bir ücrettir. Üyeliğimiz ücretsizdir. Üye olarak kendiniz daha ucuza alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Üyelik için üyelik formunu doldurabilir yada bana İletişim sayfamdaki telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.. Kolay gelsin

   Reply
    1. Ersaguyeolun

     Mrb üye olmk isterseniz size yardımcı olabilirim Ersağ resimi sayfasına giriş yaparak yeni üyeliğin altında devam et tuşuna basın sponsor koduna 517093 yazarak bilgileri tamamladğınızda üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak iyi çalışmalar

     Reply
  1. admin Post author

   En az 100 liralık alışveriş yaparsanız koli içerisinde 1 adet güncel Ersağ Ürünleri Kataloğu size gönderilecektir. Üyelik için 517093 sponsor numarasını kullanabilirsiiz.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir